Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun Mesajları

By | February 20, 2022

Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun Mesajları. Jibona ummeta îslamê, jibo milletê me bibê sebebê xêr û xweşi yê, qendîla mîracê li we bimbarek be. Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevla’ya yöneldiği bu mübarek miraç geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun YouTube
Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun YouTube from www.youtube.com

Em wiladeta pêxember û rêberê me hz. Gül bahçesine giren ya gül olur, ya da gül kokar” manevi bollukların yaşandığı bir gece olması dileğiyle, kandiliniz mübarek olsun. Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek miraç kandilinizi kutlarım allah’a emanet olun.

Jibona Ummeta Îslamê, Jibo Milletê Me Bibê Sebebê Xêr Û Xweşi Yê, Qendîla.

Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevla’ya yöneldiği bu mübarek miraç geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim. Gül bahçesine giren ya gül olur, ya da gül kokar” manevi bollukların yaşandığı bir gece olması dileğiyle, kandiliniz mübarek olsun. Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz nisan yağmuru kadar bol olsun.

Hazırladığımız >Miraç Kandili</A> Mesajları 2021 Kısa Ve Resimli Olanları Da Var.

Allah’ın rahman ve rahim sıfatının bu gece hürmetine bizi sarması, peygamberin ahirette şefaatiyle kuşatması, meleklerin dost olması dileğiyle. Bu kandil gecesi allah afüvv ismiyle günahlarınızın af, semi ismiyle dualarınızı kabul etsin. Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle miraç kandiliniz mübarek olsun.

Bugün Ellerini Semaya Gönlünü Mevla’ya Aç, Bugün Günahlardan Olabildiğince Kaç, Bugün En Gizli Incilerini Onun Için Saç.

Yer de, gök de duâ üzerine.! Bu mübarek gecede bizleri de dualarınızdan eksik etmemeniz ümidiyle, hayırlı kandiller diliyorum. Kürtçe miraç kandiliniz mübarek olsun mesajları 2022.

Allah Sana Sevdiklerinle Beraber Mutlu Ve Huzurlu Bir Şekilde Yaşamayı Nasip Etsin.

Dualar müşterektir, duanızla gücümüze güç katmak ne güzel. Siyasilerin kandil mesajları;rnrnorman ve su i̇şleri bakanı prof. Miraç kandili mesajları, en güzel ve anlamlı, resimli, kısa ve uzun, resimli kandil tebrik sözleri, peygamber efendimizin (s.a.v) miraç kandili ile ilgili hadisleri ve dini sözleri, miraç kandili yazıları.

Bu Gecenin, Hayrı, Bereketi Af Ve Afiyeti Ümmeti Muhammed’e Taşısın İnşaallah Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

“hatırlayan güzelse, hatırlanan da güzeldir. Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek miraç kandilinizi kutlarım allah’a emanet olun. *dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz nisan yağmuru kadar bol olsun.

Leave a Reply

Your email address will not be published.