Miraç Kandili Mübarek Olsun Mesajları

By | January 27, 2022

Miraç Kandili Mübarek Olsun Mesajları. Hem sevdiklerinize hem akrabalarınıza kısa ve resimli olarak gönderebilirsiniz. Jibona ummeta îslamê, jibo milletê me bibê sebebê xêr û xweşi yê, qendîla mîracê li we bimbarek be.

Miraç KANDİLİNİZ Mübarek Olsun
Miraç KANDİLİNİZ Mübarek Olsun from www.urfamiz.com

Çok şükür onun ümmeti, çok şükür senin kulun olduk. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Ey rabbim şu sonsuz merhamet.

Kainatın En Güzel Gülünün Kokusu Üzerinizde Olsun.

Günümüz aydın, kandilimiz mübarek olsun. Ayetli hadisli miraç kandil mesajları ve anlamlı kandil sözleri ile miraç kandilini idrak edebilir, sevdiklerinizle bu günün manevi ortamını paylaşabilirsiniz. Kul bittim dediği anda rabbi yettim der… dermanı kulda aramamak, ellerimizi hep ona açmak ve dualarda unutulmamak dileğiyle miraç kandiliniz mübarek olsun… ♥ miraç kandili sözleri ile sizlerde sevdiklerinize bu kutsal, mübarek günü mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Çünkü Bugün Miraç Kandili, Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun… Dertlerimiz Kum Tanesi Kadar Küçük, Sevinçlerimiz Nisan Yağmuru Kadar Bol Olsun.

Çünkü bugün miraç kandili, kandilin mübarek olsun. Hem sevdiklerinize hem akrabalarınıza kısa ve resimli olarak gönderebilirsiniz. 2021 miraç kandili mesajları, bugün en özel kandil mesajları tüm islam aleminin kandilini kutlamak için hayırlı kandiller miraç kandili mesajları bulunmaktadır.

• Allah (C.c)’In Aşkıyla Yan Bu Gece, Mevlana Gibi Dön Bu Gece, Secdeye Varıp Huzura Erince, Şu Fakiri De An Bu Gece.

Bugün ellerini semaya gönlünü mevla’ya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç. Bugüne özel en güzel miraç kandili mesajları göndermek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek miraç kandilinizi kutlarım allah’a emanet olun.

*Dertlerimiz Kum Tanesi Kadar Küçük, Sevinçlerimiz Nisan Yağmuru Kadar Bol Olsun.

Her tomurcuk yeni bir gülün, her gül yeni bir baharın, her kandil yeni rahmetlerin habercisidir. Ey rabbim şu sonsuz merhamet. Mirackandili tüm ulusumuza ve müslüman alemine kutlu olsun.

Kürtçe Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun Mesajları 2022.

Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz nisan yağmuru kadar bol olsun. Dualarınız kabul, miraç kandiliniz mübarek olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun.

Leave a Reply

Your email address will not be published.