Kandil Kutlu Olsun

By | February 13, 2022

Kandil Kutlu Olsun. Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız firdevs, dualarınız kabul olsun. Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, dualarınız kabu olsun, kandiliniz kutlu olsun.

Mevlid Kandil’in Kutlu Olsun Elazığ
Mevlid Kandil’in Kutlu Olsun Elazığ from www.elazigsonhaber.com

Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Yalvarırım rahmetine güvenimden, her şey kudretinden, içimdeki kırık kalp allah derken, rahmetini esirgeme üzerimizden! Regaip kandili veya regâib kandili, hicri takvime göre recep ayındaki ilk perşembeyi cumaya bağlayan gecedir.

Regaib Kandili Özel Mesajlar Sözler Resimler Resimli Mesajlar 2022 Güncel Olarak Yayınlandı.

Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız firdevs, dualarınız kabul olsun. Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, dualarınız. Yalvarırım rahmetine güvenimden, her şey kudretinden, içimdeki kırık kalp allah derken, rahmetini esirgeme üzerimizden!

Müslüman Alemine Allah'ın Ayı Ramazan'ın Yaklaştığını Müjdeleyen 3 Aylar Recep Ayı Ile Başladı.

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, dualarınız kabu olsun, kandiliniz kutlu olsun. Ötekine düşmanlığımız sayesinde mahkum ettiğimiz kendi vicdanlarımızı da berat ettirme umuduyla, kutlu olsun… bu gece i̇slam aleminin için “kurtuluş, af ve arınma gecesi ” olan berat kandili. Mübarek regaip kandilinde yaptığınız tüm duaları allah kabul etsin.

En Güzel Resi̇mli̇ Mevli̇d Kandi̇l Mesajlari 2021 Güzeller Güzelinin Doğum Günü Kutlu Olsun.

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu,. Regaip kandili üç ayların başlangıcıdır. Kandiliniz kutlu olsun… bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin.

Recep Ayı Içinde Olan Ilk Kandil Regaip Kandili Bugün Idrak Edilecek.

Sizler için regaib kandili mesajları uzun kısa anlamlı mesajlar, en. Kandiller zincirinin ilk halkası olan miraç kandili'ni idrak etmenin mutluluğunu yaşayan vatandaşların ana gündemlerinden biri de kandil mesajları oldu. Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun.

Regaib Kandiliniz Kutlu Olsun.kandil Mesajları Whatsapp, Facebook, Instagram, Telegram Kandil Mesajları *Bu Günlerin Feyzi Üzerinize, Rahmeti.

Sizler için regaib kandili mesajları uzun kısa anlamlı mesajlar, en güzel regaib kandili mesajları 2022 olarak gündemde yer alıyor. Türk kültürünün önemli bir parçası olmasının yanı sıra, toplumsal ilişkilerimizi pekiştiren. Regaip kandili ihsan gecesidir ve bu yıl 3 şubat tarihindedir fazileti de bundan gelir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.