Berat Kandiliniz Mübarek Olsun Mesajları

By | January 28, 2022

Berat Kandiliniz Mübarek Olsun Mesajları. (zümer 39/53) berat kandiliniz mübarek olsun. * allah'ım, senden sevgini, seni sevenlerin sevgisini ve beni senin sevgine ulaştıracak ameli isterim.

Berat Kandiliniz Mübarek Olsun
Berat Kandiliniz Mübarek Olsun from anadoludiyanetsen.org.tr

Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Recep ve şaban'ı hakkımızda mübarek eyle, bize ramazan'a ulaştır. Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevla’ya yöneldiği bu mübarek beraat geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

* Güneşin Güzel Yüzü, Yüreğine Dokunsun, Kabuslar Senden Uzakta, Melekler Baş Ucunda Dursun.

Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun. Kandiliniz kutlu ve mübarek olsun. Kandiliniz mübarek olsun… beraat kandiliniz mübarek olsun.

Berat Kandili Mesajları Yağmur Yüklü Bulutlar Gibi Gelen, Eteğindeki Hayır Cevherlerini Başımıza Boşaltan Ve Bizlere Mutluluk Veren Kandilin, Büyüsüne Kapılmanız Dileğiyle.

Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin. Kalplerimiz imanla, gönüllerimiz huzurla dolsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

Ellerin Semaya, Dillerin Duaya, Gönüllerin Mevla’ya Yöneldiği Bu Mübarek Beraat Geceni Kutlar, Hayırlara Vesile Olmasını Dilerim.

Senden kalplerimize ışık, iradelerimize güç, düşüncelerimize istikamet, niyetlerimize de hulus istiyoruz. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. İlahi esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, kandilinizi kutlarım.

Allah’ın Rahmeti, Bereketi Sizinle Olsun, Gönül Günesiniz Hiç Solmasın, Yüzünüz Aydın Olsun, Kabriniz Nur Dolsun, Makamınız Firdevs, Dualarınız Kabul Olsun.

Kainatın en güzel gülünün kokusunun üzerinizde olması temennisiyle beraat kandiliniz mübarek olsun De ki, ey kendilerinin aleyhine aşırı giden kullarım! Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun.

(Amin) Berat Kandilimiz Mübarek Olsun.

Ya rabb bu mübarek berat gecesinde tövbelerimizi affet dualarımızı kabul et. Çünkü o, çok bağışlayandır, çok merhamet edendir. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.