Berat Kandili Mübarek Olsun Mesajları

By | February 17, 2022

Berat Kandili Mübarek Olsun Mesajları. Üç ayların son kandili olan berat kandili, şaban ayının 15. Yani berat kandili kadir gecesi kudsiyetinde olup çok iyi değerlendirilmelidir.

Berat Kandili mesajları (TEBRİK) En güzel Berat Gecesi
Berat Kandili mesajları (TEBRİK) En güzel Berat Gecesi from www.haberturk.com

Yine bilesinizki allah’ın va’di haktır, fakat onların çoğu bilmez. Günahların berat ettiği bu gecede dualarınız kabul olsun. Kısa, öz ve anlamlı kandil mesajları.

Affımıza Vesile Olması Dileklerimle Berat Kandilinizi Tebrik Ederim.

Dini gecelerimizden birisi olan berat kandilindeki berat günahlardan arınma berat etme anlamındadır. O gecede her hikmetli iş, belirlenip hükme bağlanır. Öyle bir yaşamın olsun ki allah senden razı olsun, hz.

İlahi Esintilerin Kalpleri Okşadığı, Bir Anın Bir Asra Bedel.

Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım. Berat kandili mesajları günahların mağfiret bulup bir yıllık amellerin kaydediliğine inanılan bu mübarek gecede sevdiklerini tebrik etmek isteyenler tarafından merakla araştırılıyor.

Berat Kandilinizin Güzel Olmasını Dilerim.

Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır dostluğu yaşatmak için kandiller vardır kutlamak ve af dilemek için. Tüm müslüman aleminin berat kandili kutlu olsun. Öncelikle berat kandiliniz mübarek olsun diyoruz ve sonra sizin için hazırladığımız yazıda sevdiklerinize gönderebileceğiniz anlamı berat kandili mesajlarını bulabilirsiniz.

Yani Berat Kandili Kadir Gecesi Kudsiyetinde Olup Çok Iyi Değerlendirilmelidir.

Allah’ın aşkıyla yan bu gece, mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiri de an bu gece. Günahların berat ettiği bu gecede dualarınız kabul olsun. Nice sağlıklı ve mutlu kandillere.

Gecesi Yani 27 Mart 2021 Cumartesi Günü Idrak Ediliyor.sevdiklerinin Yanında Olamasa Da Kandili Kutlamak Isteyenler En Güzel Kandil Mesajlarını Whatsapp, Facebook, Instagram, Sms Ile Paylaşıyor.

Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevla’ya yöneldiği bu mübarek gecenizi kutlar, hayırlara vesile olmasını. 21 mayıs cumartesi günü yani bugün olan berat kandilinde sevdiklerinize gönderebileceğiniz onların kandilini tebrik etmeniz için görsel ve yazılı berat kandili mesajları paylaşmak istedim. Berat kandiniz mubarek olsun… hayirli kandiller…

Leave a Reply

Your email address will not be published.